Szanowni Państwo,
Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR w Warszawie (lider) i Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan w Krakowie realizują projekt „Zwiększenie konkurencyjności małopolskich marek na rynkach zagranicznych” skierowany do 90 mikro, małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność na terenie województwa małopolskiego.

Projekt jest odpowiedzią na współczesne wyzwania, przed którymi stoją przedsiębiorcy, aby móc zaistnieć ze swoimi markami, produktami lub usługami na rynku krajowym i rynkach zagranicznych.

To projekt całkowicie unikatowy.

W dobie internetu i globalnej gospodarki, nie ma możliwości rozwoju firmy bez skutecznej promocji i komunikacji o firmie i jej produktach/usługach.


W ramach działań projektowych oferujemy dla małopolskich MSP wiele działań wspomagających promocję firm, ich produktów lub usług.

1. 3 Konferencje krajowe dla małopolskich przedsiębiorców MSP z dziennikarzami krajowymi w celu promocji i nawiązania kontaktów biznesowych
Konferencje planowane są na lata 2017, 2018 i 2019 rok.

2. Oferujemy wam udział w 2 Konferencjach w Brukseli w celu promocji i nawiązania kontaktów biznesowych

Małopolscy MSP będą mieli okazję spotkać się z przedstawicielami Parlamentu Europejskiego, z lobbystami. Porozmawiacie i przedstawicie wasze bariery wejścia na rynki UE. Opowiecie o swoich problemach i możliwościach rozwiązania.
Konferencje planujemy zrealizować w 2018 i 2019 r.

3. Planujemy przeprowadzić promocję i prezentację oferty produktów i usług małopolskich przedsiębiorców podczas 3 dniowych wizyt studyjnych, w których wezmą udział:
10 dziennikarzy zagranicznych i 10 kluczowych dziennikarzy krajowych

Kluczowi dziennikarze krajowi i zagraniczni odwiedzą wasze firmy, napiszą o was w prasie krajowej i zagranicznej. To ogromna szansa na promocję waszych firm, produktów i usług oraz na większą rozpoznawalność.
Wizyty studyjne planujemy na IV-V 2018 r.

To wielka okazja i szansa na promocję Twojej firmy na rynku krajowym i rynkach zagranicznych oraz nawiązanie kontaktów biznesowych.


Zadzwoń, napisz do nas, dowiedz się więcej. Wszystkie osoby znajdujące się w kontaktach udzielą wyczerpujących informacji.