• Głównym celem Mapy Marek jest wskazanie Ambasadorów Polski poprzez określenie rozpoznawalności marek, ich potencjału ekonomicznego oraz oddziaływania na Region małopolski oraz Polskę.

Mapa Marek regionu Małopolskiego uwzględniać będzie

Siłę marki z podziałem na 7 RIS (Regionalne Inteligentne Specjalizacje):

a) poziom regionalny - marki rozpoznawalne w regionie, marki niszowe – potencjał ekonomiczny oraz skala oddziaływania na region małopolski, potencjał do rozwoju danej marki: poziom krajowy, poziom
europejski;

b) poziom krajowy – małopolskie marki rozpoznawalne na poziomie krajowym, potencjał ekonomiczny oraz skala oddziaływania na Polskę:

•potencjał do rozwoju danej marki na poziomie europejskim,

•oddziałujących na markę kraju,

•marki regionu małopolskiego jako Ambasadorzy Polski,

•marki pretendujące do roli Ambasadora Polski;

c) poziom europejski - małopolskie marki rozpoznawalne w Europie, w danej branży w Europie, potencjał ekonomiczny oraz skala oddziaływania – w tym:

•potencjał do rozwoju danej marki,

•potencjał eksportowy wejścia na inne rynki zagraniczne.

Jesteśmy w trakcie opracowywania Mapy Marek województwa Małopolskiego, którą będzie promowała wasze firmy w kraju jak i za granicą oraz w internecie.

W Mapie Marek planujemy umieścić minimum 140 małopolskich marek (firm).

Przyjęcie ostatecznego Raportu „Mapa marek regionu Małopolskiego” opracowanego w j. polskim i angielskim planowane jest na koniec listopada 2017 r. Sama Mapa Marek przyczyni się do działań komunikacyjnych, planowanych w 2018 r., które będą promowały przedsiębiorców oraz region Małopolska.

Planujemy Promocję Mapy Marek, która prowadzona będzie w okresie od I/2018 do 30.09.2019 r. przez wydanie jej w formie druku w j. polskim – na rynek Polski oraz w formie druku w j. angielskim – na rynki zagraniczne

1. Dostarczymy dla zagranicznych misji gospodarczych dla małopolskich przedsiębiorców, krajowych i zagranicznych wydarzeń służących promocji oferty gospodarczej regionu, (np. targi, wystawy, konferencje)

2. Wyślemy do ambasad Polski na kluczowych rynkach dla regionu Małopolski oraz ambasad obcych państw na terenie Polski

3. Bezpłatny dodatek do magazynu poświęconego marketingowi

4. Dostarczymy na konferencje branżowe, m.in. 50 najbardziej kreatywnych w biznesie, poświęcone tematowi gospodarki, startupów

W internecie – w formie kampanii płatnej adwords - III/2018 do IX/2019

Paid Media - Advertoriale krajowe

Paid Media - Advertoriale zagraniczne

Internet i media społecznościowe


Skorzystajcie z okazji aby wypromować waszą firmę. Może właśnie Twoja firma będzie Ambasadorem małopolski i Polski.


To wielka okazja i szansa na promocję Twojej firmy na rynku krajowym i rynkach zagranicznych. Żadna misja gospodarcza, czy targi międzynarodowe nie zagwarantują promocji na tak wielką skalę.


Zadzwoń, napisz do nas, dowiedz się więcej. Wszystkie osoby znajdujące się w kontaktach udzielą wyczerpujących informacji.