Warsztaty z praktykami "Dobre strategie eksportowe”.Kraków 19 - 20 lutego 2019 r.

2019-02-07 Warsztaty z praktykami "Dobre strategie eksportowe”.Kraków 19 - 20 lutego 2019 r.

Zapraszamy mikro, małe i średnie firmy na dwudniowe, intensywne i inspirujące warsztaty z praktykami biznesu.Przyjdź i posłuchaj historii przedsiębiorców,którzy z sukcesem weszli na rynki zagraniczne.

Poznaj pomysły, które przyniosły wymierne korzyści finansowe. Skorzystaj ze wsparcia doświadczonego konsultanta, który pomoże przygotować plan ekspansji zagranicznej Twojej firmy !!!

Szkolenie odbędzie się w dn. 19 - 20 lutego 2019 r. w Orient , ul. Sołtysowska 25 B w Krakowie

W programie :

1. Wprowadzenie do strategii eksportowych - zakres i metody analizy eksportowego firmy i otoczenia biznesowego w kontekście jego wpływu na eksport. 

2. Wyznaczanie celów, kierunków i wybór modelu biznesowego działań eksportowych.

3. Strategie przewagi konkurencyjnej na rynkach eksportowych - identyfikacja rynku i klienta, określenie przewagi konkurencyjnej na wybranym rynku.

4. Budowa trwałych relacji z klientami na nowych rynkach, sprzedaż i marketing w eksporcie, umowy handlowe w eksporcie najczęściej popełniane błędy.

5. Analiza rozwoju eksportowego firm  -  case studies.

6. Planowanie wdrożenia strategii eksportowej.

Prowadzący: Jarosław Petz

Bezpłatne warsztaty dedykowane są przedstawicielom przedsiębiorstw sektora MŚP z Małopolski. Udział w warsztatach pozwala na zdobycie wiedzy eksperckiej nt. nowych możliwości rozwoju dla przedsięwzięć biznesowych firmy a także cennych kontaktów biznesowych.
Więcej informacji i zapisy  - Teodozja Piotrowicz-Rurarz, tel. 12 294 06 03 , (0) 666 343 089.

Uwaga: Ostatnia grupa !!!