Śniadanie networkingowe dla przedsiębiorców.Kraków 8 sierpnia 2019 r.

2019-08-04 Śniadanie networkingowe dla przedsiębiorców.Kraków 8 sierpnia 2019 r.


Szanowni Państwo,   

Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan oraz Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR mają przyjemność zaprosić Państwa na śniadanie networkingowe dla przedsiębiorców działających na rynkach zagranicznych lub planujących ekspansję. Śniadanie organizowane jest w ramach projektu „Zwiększenie konkurencyjności małopolskich marek na rynkach zagranicznych”. 

 

Spotkanie będzie okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz porozmawiania o barierach, na które napotykają polscy przedsiębiorcy na rynku krajowym i podczas ekspansji zagranicznej. Wnioski ze spotkania posłużą nam do stworzenia raportu z rekomendacjami dla małopolskich i ogólnokrajowych instytucji wspierających biznes, dlatego Państwa głos i uwagi są dla nas tak cenne. 

 

Spotkanie poprowadzi Zbigniew Gajewski, partner w ośrodku THINKTANK, konsultant oraz promotor innowacji biznesowych i społecznych.

 

Spotkanie odbędzie się 8 sierpnia 2019 r., o godz. 9:00,  w restauracji Magnifica, ul. Jugowicka 10 C w Krakowie (przy hotelu Farmona). Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności do dn. 6 sierpnia 2019 r. na adres: asniadowska@think-tank.pl. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Prosimy o zabranie wizytówek.